Zapraszamy do naszego nowego nadmorskiego pensjonatu DW IRMINA w uroczej miejscowości Ostrowo usytuowanej między Jastrzębią Górą a Karwią.

Szczególnie zachęcamy do przyjazdu osoby starsze i chore na choroby układu oddechowego, lokomotorycznego oraz alergię, ze względu na specyficzny mikroklimat, czyste powietrze oraz rozległe leśne i łąkowe tereny, dostosowane do nie forsownych marszów.

Ostrowo leży w granicach rezerwatu przyrody Bielawa, w otulinie nadmorskiego parku krajobrazowego.

W okresie maj, czerwiec miejscowość zachwyca bogactwem przyrody i ciszą. We wrześniu i październiku można się napawać bogactwem lasu zbierając grzyby, jagody i borówki.

Korzystając z uroków okolicznej przyrody miłe są również nadmorskie spacery szeroką plażą. Ponieważ miejscowość znajduje się na trasie migracji ptaków, w okresie wiosennym oraz jesiennym można obserwować przeloty żurawi, łabędzi, kaczek, nurów, kormoranów. Także ptaki drapieżne upodobały sobie te okolice i tak można spotkać; jastrzębia, myszołowa oraz sowy.

Polecamy w naszym pensjonacie pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe z łazienką, również przystosowane dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Każdy z pokoi posiada telewizor, czajnik oraz lodówkę. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny oraz nielimitowany Internet Wi-Fi. Śniadania i kolacje mają Państwo możliwość wykonać we własnym zakresie w pokoju, zaś obiady można zamawiać, a w sezonie korzystać z licznych barów i restauracji.

Pensjonat jest usytuowany w centrum miejscowości w bliskiej odległości od sklepu i przystanku autobusowego. Spacerkiem w ciągu 15 minut dojdą państwo nad morze.