jesienna okazja

grzyb - borowik     Jesień to najlepszy okres aby w pełni odkryć piękno Polskiego Morza. Ostrowo o tej porze roku wygląda zachwycająco... Proszę sobie wyobrazić - drzewa mieniące się różnością barw, lasy obfitujące w borówkę brusznicę, prawdziwki, podgrzybki a niekiedy rydze. Cisza i szumiące morze. Dla takich widoków warto przyjechać, nawet z najbardziej odległych zakątków Polski.

Promocyjne ceny już od 01 września do 30 września

Oferta zawiera
Nocleg w pokojach 2, 3 i 4 osobowych – 30 zł osobo/doba


W ramach pobytu otrzymują Państwo:
grzyby - kurki

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • dostęp do aneksu kuchennego
  • bezpłatny parking
  • internet bezprzewodowy
  • plac zabaw dla dzieci
  • specjalne przygotowane miejsce do grilowania
  • w odległości 20m boisko sportowe do piłki nożnej i siatkówki
  • bezpłatne wypożyczenie kijków do nordic walking
czerwone borówki Doba zaczyna się o 16:00, a kończy o 10:00.

Zapraszamy osoby, które z racji diety nie mogą stołować się w barach i restauracjach.
U nas Państwo będziecie mogli przygotować odpowiedni dla siebie posiłek.

dla seniorów

     Zapraszamy do naszego nowego nadmorskiego pensjonatu DW IRMINA w uroczej miejscowości Ostrowo usytuowanej między Jastrzębią Górą a Karwią.
ślady na piasku      Szczególnie zachęcamy do przyjazdu osoby starsze i chore na choroby układu oddechowego, lokomotorycznego oraz alergię, ze względu na specyficzny mikroklimat, czyste powietrze oraz rozległe leśne i łąkowe tereny, dostosowane do nie forsownych marszów.
Ostrowo leży w granicach rezerwatu przyrody Bielawa, w otulinie nadmorskiego parku krajobrazowego.
W okresie maj, czerwiec miejscowość zachwyca bogactwem przyrody i ciszą. We wrześniu i październiku można się napawać bogactwem lasu zbierając grzyby, jagody i borówki.
Korzystając z uroków okolicznej przyrody miłe są również nadmorskie spacery szeroką plażą. Ponieważ miejscowość znajduje się na trasie migracji ptaków, w okresie wiosennym oraz jesiennym można obserwować przeloty żurawi, łabędzi, kaczek, nurów, kormoranów. Także ptaki drapieżne upodobały sobie te okolice i tak można spotkać; jastrzębia, myszołowa oraz sowy.
     Polecamy w naszym pensjonacie pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe z łazienką, również przystosowane dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Każdy z pokoi posiada telewizor, czajnik oraz lodówkę. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny oraz nielimitowany internet Wi-Fi. Śniadania i kolacje mają Państwo możliwość wykonać we własnym zakresie w pokoju, zaś obiady można zamawiać, a w sezonie korzystać z licznych barów i restauracji.

mewa nad morzemPensjonat jest usytuowany w centrum miejscowości w bliskiej odległości od sklepu i przystanku autobusowego. Spacerkiem w ciągu 15 minut dojdą państwo nad morze.

 

zobacz koniecznie

Regulamin
Mapa dojazdu

dane teleadresowe Dom Wypoczynkowy „IRMINA”
Irmina Augustyńska
84-105 Karwia
Ostrowo
Ul. Kominiarska 1
Tel. 694 952 816

dwirmina.com@gmail.com